🔍 Знайти найближчий магазин

NATURAL TRAINER CAT

Функціональний корм містить інгредієнти, які надають сприятливі та захисні дії на організм. Морські водорослі, журавлина, мінерали, екстракт яблука, та інші інгредієнти допоможуть поліпшити здоров'я і забезпечать хороше самопочуття вашій кішці.

ВИГОТОВЛЕНО В ІТАЛІЇ
Сухий корм для тварин Trainer виготовляється з сировини, що поставляється від пройшовших відбір сертифікованих виробників, що знаходяться виключно в Італії.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
Спеціальні програми харчування - складники, розроблені з метою відповідності різним віковим і психологічним потребам: для зростаючих кошенят (Baby Care Program), для дорослих і / або стерилізованих кішок, для кішок похилого віку (Senior Care Program).

ШВИДКИЙ ПЕРЕХІД НА НОВИЙ КОРМ
Швидкий перехід на новий корм - однакові базові інгредієнти - дозволяє змінювати смак корму легко і просто, не застосовуючи програму переходу з одного корму на інший і повністю задовольняючи вроджені інстинкти кішки.

ДЛЯ ТВАРИН, ЯКІ ЖИВУТЬ В ПРИМІЩЕННІ І НА ВУЛИЦІ
Стиль життя - рецепти складаються з урахуванням різної потреби в енергії у тварин, що проживають в різних умовах: для котів, які мешкають як і в будинку, так і на вулиці.

ТВАРИНИ - НАШІ ДРУЗІ
Абсолютно ніяких експериментів! Це наше суспільне зобов'язання, яке ми виконуємо, не проводячи і не замовляючи проведення жодних клінічних експериментів над тваринами, незалежно від їх виду. Наш девіз «Тварини - наші друзі» символізує наш етичний вибір.

УПАКОВКИ БАГАТОРАЗОВОГО ВИКОРИСТАННЯ
Пакети по 300 грамів мають застібку zip-lock, що забезпечує свіжість продукту.

СВІЖЕ М’ЯСО
Використання свіжого мусу з м'яса курки та індички преміум-класу, відокремленого від кісток і що не піддавався заморожуванню, забезпечує кішку незамінними високоякісними білками.

НИРКОВИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ КІШОК
Екстракт журавлини - гарантує правильну роботу і здоров'я ниркового апарату протягом тривалого часу.

БЕЗ БАРВНИКІВ ТА КОНСЕРВАНТІВ
Продукція TRAINER® виготовляється без додавання барвників, консервантів і штучних ароматизаторів. Можлива різниця в кольорі гранул є незаперечним свідченням натуральності продукту.

Усі продукти для котів