🔍 Знайти найближчий магазин

NATURAL TRAINER DOG

Високоякісні раціони класу суперпреміум Trainer Natural є повноцінним біологічно активним харчуванням, створеним для підтримки певних функцій організму. Уся лінія цих раціонів відповідає вимогам нового напрямку в розробці та виготовленні спеціалізованого харчування, яке забезпечує всі потреби собаки відповідно до її породи, розміру, віку, фізичної активності та фізіологічного стану.

NOVA FOODS Protein System (NPS)

За короткий проміжок часу (не більше 8 годин) незаморожене свіже м’ясо, відділене від костей, охолоджене до температури 4° С, проходить процес екструдування під високим тиском (twin-screw) – це є найсучасніша технологічна система обробки харчових продуктів. Завдяки цьому вдається не лише зберегти природну харчову цінність, але й значно покращити харчові якості джерел тваринного білка (птиці, риби і т.п.) за рахунок підвищення перетравлюваності білків та збільшення доступності життєво важливих амінокислот для засвоєння організмом.

СОБАКИ ДРІБНИХ РОЗМІРІВ
Усі продукти доповнені функціональними компонентами, які сприяють травленню та мають здатність сповільнювати процес старіння клітин.

СОБАКИ СЕРЕДНІХ РОЗМІРІВ
Усі продукти доповнені функціональними компонентами, які стимулюють імунну систему та покращують пігментацію шкіри та шерсті.

СОБАКИ ВЕЛИКІ ТА ГІГАНТСЬКІ
Усі продукти доповнені функціональними компонентами ,які покращують перетравлюваність раціону, захищають від інфекцій та стимулюють розвиток та ріст корисних бактерій кишечника.

Усі продукти для собак