🔍 Знайти найближчий магазин

NATURAL TRAINER DOG SENSITIVE

Монопротеїнове харчування містить функціональні інгредієнти, які забезпечують хороше самопочуття тварини. Використання сублімованого тваринного м’яса, як джерела білка тваринного походження, а також рослинної олії, роблять цей корм особливо підходящим для тварин, схильних до харчових алергій. Щоденний збалансований раціон забезпечує організм оптимальною кількістю енергії і поживних речовин, що підходить для собак будь-якого віку і розміру, допомагає уникнути надмірного вживання білка. Корми не містять штучних консервантів і барвників.

ДРІБНІ ПОРОДИ
(вага дорослої собаки менше 10 кг).

Собаки малого розміру мають велику тривалість життя, часто живуть в міських квартирах і можуть бути чутливими до кормів. Збагачення поживними речовинами рослинного походження з корисними якостями задовольняє їхні основні потреби.

Особлива суміш трав та коренів підвищує природній захист організму та ефективно захищає цуценя від хвороб. Екстракт стебла ананаса містить бромелайн, протеолітичний ензим, який забезпечує хороше травлення.

СЕРЕДНІ ТА ВЕЛИКІ ПОРОДИ
(вага дорослої собаки більше 10 кг).

Собаки середнього розміру, великі та гіганти мають обмежені можливості через пропорційно менший кишечник у відношенні до розмірів тіла. Вони також мають меншу тривалість життя та схильні до хвороб суглобів. Збагачення поживними речовинами рослинного походження з корисними властивостями задовольняє їх основні потреби.

Екстракт стебла ананаса містить бромелайн, протеолітичний ензим, який забезпечує хороше травлення.

Особлива суміш трав та коренів підсилює природній захист організму та ефективно захищає цуценя від хвороб.

Додавання екстракту морські водорості (Schizochytrium spp.) забезпечує організм поживними речовинами, які укріплюють хрящову тканину, а необхідний рівень енергії і мінералів гарантує оптимальний розвиток кістяка у порід, які через великі розміри схильні до захворювань суглобів.

Усі продукти для собак